تماس با ما
TEL: + 86-574-62735995
پست الکترونیکی: sales@syil.com.cn
آدرس: # 20 GaoFan Road، Xiaodong صنعت منطقه، Yuyao شهر، ژجیانگ، چین.
صفحه اصلی > دربارهی ما

دربارهی ما

تبریک آمار نماینده

در عصر سرعت در حال تغییر، در حالی که تا با سرعت از صنعتی، کار جامد در توسعه و ساخت ماشین آلات است. ما همیشه احساس فاصله بین ژاپن و جنوب Korea.As پشتیبانی فن آوری صنعتی و ماشین آلات تولید ابزار افتخار، بلکه که مسئولیت های بزرگ خود را بشناسد، برای تلاش و کار در صنعت ماشین ابزار و منجر به ارائه سود Syil برای مشتریان با محصولات با کیفیت بالا و خدمات


DSC_3542.jpg


فلسفه شرکت

- بهبود و افزایش صنعت ابزار و ماشین آلات در چین

- تلاش برای بهبود استانداردهای فنی برای جهان به تولید و ارائه محصولات با کیفیت

- با ساخت ابزار کوچک دستگاه با سرعت بالا با دقت بالا بسیار عالی برای کمک به جامعه

- بالا بردن و تعادل توسعه این شرکت و رفاه کارکنان


DSC_3543 (001) .jpg نوع


سابقه تاریخی Syil


赛 利 时间轴 (001) .jpg نوع


ما ژاپن و کره جنوبی ابزار و ماشین آلات دست است به منظور بهبود کیفیت و مهارت های فنی برای سال های بسیاری، و در نهایت دریافت اعتماد مشتری در ژاپن، تا به حال هنوز هم وجود دارد بسیاری از محصولات مورد استفاده قرار گرفته است. در سال 2012 ما در همکاری با ماشین آلات کره ای AMECO بودند، به منظور توسعه با دقت بالا مراکز ماشینکاری کوچک و عوامل فروش در ارتباط با کیفیت بالا لوازم جانبی ماشین ابزار .از پس از آن بر عملکرد و کیفیت ما را به سطح جدیدی می باشد.


IMG_2131.jpg

CE_grande (001) .jpg نوع


CNC دستگاه فرز، آسیاب CNC، آسیاب CNC برای فروش، CNC شخصی، تراش آسیاب و ماشین تراش، تراش آسیاب استفاده می شود، CNC آسیاب بی، دستگاه فرز CNC، آسیاب CNC مقرون به صرفه.

این شرکت برای مقرون به صرفه اما با کیفیت بالا CNC میلز، لثس در بازار امروز است. برای CNC شخصی، آسیاب کوچک CNC، سرگرمی CNC، CNC benchtop است، دستگاه فرز CNC.