تماس با ما
TEL: + 86-574-62735995
پست الکترونیکی: sales@syil.com.cn
آدرس: # 20 GaoFan Road، Xiaodong صنعت منطقه، Yuyao شهر، ژجیانگ، چین.
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حکاکی و ماشینکاری چگونه این راهنمای را نگه دارید؟
May 11, 2017

1. دستگاه حکاکی و فرزکاری در استفاده از عملیات برای توجه به جلوگیری از تراشه ها، ساینده یا برش سیال پراکنده در سطح هدایت، در غیر این صورت باعث می شود سقوط ریل، پاره شدن، سایش و خوردگی. برای این منظور، به بررسی روزانه گارد ریل توجه کنید تا اطمینان حاصل شود که حفاظت از راه آهن. موارد زیر همانند "

2. از طریق روانکاری راه آهن، اصطکاک و اصطکاک و سایش را برای اجتناب از خزیدن کم سرعت و کاهش دمای در دماهای بالا کاهش دهید. برای راهنمای کشویی، استفاده از روانکاری روغن روان کننده؛ و در حال حرکت راه آهن، روغن روان کننده یا روغن می تواند باشد. راهنمای روانکاری روغن به طور کلی استفاده از روانکاری اتوماتیک است، ما باید توجه به استفاده از عملیات برای چک کردن سیستم روغن روانکاری اتوماتیک در شیر انحراف، در صورت عدم موفقیت باعث می شود ریل را نمی توان به صورت خودکار روانکاری. موارد زیر همانند "

3. اگر روغن کافی نیست، باید هر روز برای بررسی سوخت مخزن سوخت رانندگی چک کنید، باید در زمان مناسب روغنهای روغنی را اضافه کنید؛ در عین حال با توجه به اینکه آیا پمپ روغن می تواند به طور مرتب شروع و متوقف شود یا خیر، توجه کنید تا بررسی کنید که آیا زمان شروع روغن های روان کننده را فراهم می کند. زیر موارد مشابه "

4. هنگام پردازش گرافیت و سرامیک و مواد دیگر، لطفا از حکاکی گرافیت و ماشین فرزکاری استفاده کنید. به عنوان مواد گرافیت و سرامیک، گرد و غبار پردازش بسیار بزرگ است، به راحتی به راهنمای پیچ، تاثیر زندگی از راهنمای پیچ. اگر استفاده از این فرآیند، ماشین آلات حکاکی و فرزکاری را نزدیک به هم بزنید، تعمیر و نگهداری خوب در برنامه، عملیات ماشین حکاکی و فرز را برای افزایش عمر مفید خود حفظ خواهد کرد تا کیفیت ماشینکاری آن را تضمین کند.