تماس با ما
TEL: + 86-574-62735995
پست الکترونیکی: sales@syil.com.cn
آدرس: # 20 GaoFan Road، Xiaodong صنعت منطقه، Yuyao شهر، ژجیانگ، چین.
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعمیر و نگهداری از سیستم کنترل عددی
May 11, 2017

(1) انطباق دقیق با روش های عملیاتی و سیستم تعمیر و نگهداری روزمره

CNC اپراتورهای تجهیزات به شدت توسط روش های عملیاتی و سیستم تعمیر و نگهداری روزمره بماند، کیفیت فنی اپراتور از جوانب مثبت و منفی از عوامل مهم مؤثر فرکانس از شکست است. هنگامی که دستگاه نتواند، اپراتور باید با توجه به حفظ صحنه، و به پرسنل تعمیر و نگهداری به صادقانه وضعیت قبل و بعد از شکست در تسهیل تجزیه و تحلیل، تشخیص دلایل شکست، و بی درنگ از مطالعه حذف شدند را توضیح دهد.

(2) برای جلوگیری از خاک و گرد و غبار به داخل دستگاه کنترل داخلی

در هوا از فروشگاه ماشین، معمولا غبار نفت، گرد و غبار و حتی پودر فلز وجود دارد. هنگامی که آنها در تخته مدار یا دستگاه های الکترونیکی در سیستم CNC قرار می گیرند، از آن آسان است به علت مقاومت عایق بین اجزای به قطره، و حتی منجر به اجزا و مدار آسیب دیده برخی از کاربران در تابستان به منظور ایجاد سیستم CNC می توان بیش از حد کار طولانی مدت، برای باز کردن درب کابینت CNC به گرما، این یک روش بسیار نامطلوب، که در نهایت به آسیب شتاب به سیستم CNC منجر خواهد شد، باید سعی کنید برای کاهش کابینه باز CNC و الکتریکی قوی درب.

(3) برای جلوگیری از گرم شدن بیش از سیستم باید کابینه کنترل بر روی فن خنک کننده بررسی درست کار می کند. هر شش ماه یا چک سه ماهه یک بار فیلتر مجرای مسدود شده است، اگر تجمع گرد و غبار بر روی فیلتر بیش از حد، تمیز کردن به موقع نیست، باعث می شود که دمای داخل کابینه CNC بسیار بالا است.

(4) بازرسی های منظم و جایگزینی باتری های عمومی سیستم CNC در داخل دستگاه حافظه CMOS RAM با قابلیت شارژ مدار تعمیر و نگهداری باتری اطمینان حاصل شود که سیستم در طول محتویات حافظه آن انرژی نیست. به طور کلی، حتی اگر آن را هنوز شکست خورده نیست، باید آن را یک بار در سال تغییر به اطمینان حاصل شود که سیستم درست کار می کند. تعویض باتری باید در حالت منبع تغذیه سیستم CNC برای جلوگیری از جایگزینی RAM هنگامی که اطلاعات از دست رفته است.

بعدی: نه